فروش بازی Monster Hunter Rise به 4 میلیون نسخه رسید

فروش بازی Monster Hunter Rise به ۴ میلیون نسخه رسید

جدیدترین پرچمدار Monster Hunter از Capcom جمعه گذشته برای سوییچ عرضه شد و هم اکنون باندبماهای فروش دارد. به گفته ناشر ، تاکنون چهار میلیون واحد در سراسر جهان ارسال شده است. اگرچه فروش و فروش دیجیتال را خراب نکرد ، اما این نشان دهنده تقاضای زیاد این عنوان است.

Monster Hunter به عنوان اولین عنوان Monster Hunter که به طور انحصاری برای سوییچ طراحی شده است – و با استفاده از موتور RE در آن – به روستای Kamura سفر می کند. با ترس و وحشت Rampage در افق ، این بازیکنان هستند که باید از دهکده دفاع کنند ، و در برابر هیولاهای قدیمی و جدیدی مانند Magnamalo قرار بگیرند. اگرچه همان نوع سلاح باقی مانده است ، آنها با افزودن Wirebug به تکنیک های جدید Silkbind دست یافته اند که می تواند برای فشردن محیط ها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

Monster Hunter Rise در حال حاضر برای سوییچ در دسترس است اما در اوایل سال ۲۰۲۲ به رایانه شخصی نیز وارد خواهد شد. در این میان ، اولین به روزرسانی مهم آن ماه آینده با اضافه شدن Apex Rathalos به عنوان یک هیولای جدید آغاز خواهد شد. این به روزرسانی احتمالاً Chameleos را همراه با پایان واقعی بازی اضافه خواهد کرد ، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *