تریلر فیلم Mortal Kombat

زمان پخش اولین تریلر فیلم مورتال کامبت مشخص شد

بالاخره زمان پخش اولین تریلر فیلم مورتال کامبت مشخص شد و با انتشار دو پوستر برادران وارنر زمان انتشار تریلر فیلم  مورتال کامبت را تایید و اعلام نمودند. برادران وارنر اولین تصاویر رسمی فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت) در ماه قبل منتشر کردند و ما توانستیم با شخصیت‌های محبوب این مجموعه بازی آشنا شویم. برادران وارنر مشخص نمودند که اولین تریلر فیلم مورتال کامبت در ۱۸ فوریه (مصادف با۳۰ بهمن ۱۳۹۹) منتشر می شود. در جدیدترین پوسار رونمایی شده دو شخصیت ساب زیرو با بازی جو تسلیم و کانو با بازی جاش لاوسون به چشم می خورد.

تریلر فیلم Mortal Kombat

این فیلم برای افراد بزرگسال ساخته شده و بازیگرانی مانند جو تسلیم، لودی لین، مکاد بروکس، تادانابو آسانو، جسیکا مک‌نامی، چین هان، هیرویوکی سانادا، جاش لاوسون، سیسی استرنجر، الیزا کادول و لوئیس تن در فیلم مورتال کامبت  ایفای نقش کرده اند و شاهد حضور آن ها در این فیلم خواهیم بود. کارگردانی این مجموعه توسط سیمون مک کوید و نوشتن فیلمنامه آن توسط گرگ روسو و دیوید کالاهام صورت گرفته ضمن این که در این فیلم اکشن جیمز وان نیز نقش تهیه کننده را بر عهده گرفته است.

 همچنین در فیلم مورتال کامبت لوئیس تن نقش شخصیتی جدید در مجموعه به‌نام کول یانگ را بازی می‌کند که گویا فیلم نیز روی این شخصیت متمرکز است. سونیا بلید، لیو کانگ، ساب زیرو، اسکورپیون، جکس، کونگ لائو، کانو و شنگ سانگ افراد مشهوری هستند که در فیلم مورتال کامبت ایفای نقش می کنند. در فیلم مورتال کامبت افراد مشهوری بازی می کنند و قرار است در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ ( مصادف با ۲۷ فروردین ۱۴۰۰) این فیلم اکران شود. خوب است بدانید که در همین تاریخی که قرار است این فیلم بر روی پرده برود، این فیلم از شبکه  HBO Max  نیز پخش شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *