هیولاهای بازی جدید Alien

رونمایی از هیولاهای بازی جدید Alien

هیولاهای بازی جدید Alien رونمایی می شوند. بازی جدید مجموعه بیگانه Aliens: Fireteam بیشتر از بیست نوع مختلف زنومورف خواهد داشت و جدیدا اطلاعاتی در خصوص برخی از آن‌ ها منتشر شده است.

خوب است بدانید که چندی پیش بازی Aliens: Fireteam از استودیو Cold Iron با یک تریلر به شکل ناگهانی معرفی و رونمایی شد. این بازی یک بازی سوم ‌شخص شوتر است که از المان‌های سبک سروایوال برخوردار می باشد، یک بازی کوآپ سه‌نفره می باشد که بازیکنان را با بیگانه‌های معروف جهان سری فیلم Alien  مواجه می سازد.

هیولاهای بازی جدید Alien

 در این بازی شما با بیش از ۲۰ نوع دشمن مختلف مقابله می کنید . IGN جزئیات جدیدی را در خصوص شش نوع مختلف از زنومورف‌های موجود را منتشر کرده است.

Burster  یکی از این هیولاها است که در موقع کشته شدن منفجر می ‌شود و نباید به آن نزدیک شد. بازیکنان بازی Alien: Isolation ممکن است با هیولای The Drone بیشتر آشنا باشند. این هیولاها قبل از حمله، بازیکنان را از طریق کانال هوا و دیواره‌ها به طرز وحشت آمیزی دنبال می‌ کنندو در واقع تهدید به شمار می آیند. هیولای Praetorian در واقع عملکردی شبیه تانک واقعی دارد که قادر است با سر ضد گلوله‌ خود به دشمنانش حمله کند.

یکی دیگر از هیولاهای بازی جدید Alien هیولای Prowler نام دارد که برای حمله به دشمنان و از بین بردن آن ها به روی آن‌ها می پرد. آن ‌ها به شکل گله‌ای و متحد با یکدیگر حمله می کنند و از دم خود برای مبارزه استفاده می‌کنند. هیولای دیگر Spitter است که کاری که انجام می دهد این است که از فاصله‌ دور اسید شلیک می‌ کند.

به نظر میرسد که در ماه‌ های آینده اطلاعات بیشتری در خصوص سایر انواع دشمن منتشر شود خصوصا به دلیل اینکه Synthetics از Weyland-Yutani نیز قرار است در مقابل بازیکنان قرار گیرند.

خوب است بدانید که Aliens: Fireteam قرار است در تابستان سال جاری میلادی بر روی پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، کامپیوترهای رومیزی، ایکس باکس سری ایکس/اس و ایکس باکس وان در دسترس گیمرها گذاشته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *