تصاویر و ویدیو ناتالی پورتمن در پشت صحنه فیلم Thor 4

تصاویر و ویدیو ناتالی پورتمن در پشت صحنه فیلم Thor 4

تصاویر و ویدیوی جدیدی از ناتالی پورتمن در پشت صحنه فیلم Thor 4 به چشم میخورد و این گونه به نظر میرسد که این بازیگر در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

از ماه گذشته در شهر سیدنی استرالیا مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor: Love and Thunder در استودیوهای فیلمسازی فاکس شروع شد و تصاویر جدیدی از پشت صحنه این فیلم منتشر شد که در آن شاهد حضور ثور و اعضای نگهبانان کهکشان بودیم. پس از آن تصاویر بیشتری از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید قسمت جدید فیلم Thor منتشر شد که این تصاویر مربوط به بازیگران افتخاری این فیلم یعنی مت دیمون و سم نیل می باشد.

در حال حاضر، تصاویر و ویدیوی جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شده که قرار است ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر بازی کند.

علاوه ‌بر تصاویر منتشر شده، یک ویدیو هم از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شده که در آن بدلکار ناتالی پورتمن به چشم می خورد که ظاهرا در این صحنه جین فاستر در حال تبدیل شدن به ثور مونث یا مایتی ثور می باشد.

کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Thor: Love and Thunder توسط تایکا وایتیتی انچام شده که قبل از آن وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok را بر عهده داشت. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه کمک نموده است. از بازیگران این فیلم می توان به کریس همسورث، کریستین بیل، ناتالی پورتمن، تسا تامپسون، کریس پرت، دیو باتیستا، کارن گیلان، پام کلمنتیئف، جیمی الکساندر و تایکا وایتیتی، اشاره داشت. توجه داشته باشید که فیلم Thor: Love and Thunder قرار است در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) اکران شود. شما عزیزان می توانید این فیلم جذاب را تماشا و از دیدن ان نهایت لذت را ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *