زمان پخش اولین تریلر بازی The Lord of the Rings: Gollum مشخص شد

زمان پخش اولین تریلر بازی The Lord of the Rings: Gollum مشخص شد

قرار است به زودی رویداد Future Games Show برگزار شود و در آن نمایشی از بازی The Lord of the Rings: Gollum پخش شود. هفته‌ آینده باید منتظر آغاز پخش زنده‌ رویداد Future Games Show باشیم که در‌ آن قرار است با نمایش‌های ۴۰ بازی ویدیویی از ۳۰ ناشر مواجه شویم؛ این برنامه متعلق به رسانه گیمزرادار است که دو بار در سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار شد و این طور که مشخص است در سال ۲۰۲۱ میلادی به مراتب بهتر و گسترده تر از سال قبل برگزار می شود.

در صورتی که افراد تمایل دارند در رویداد Future Games Show شرکت کنندف بهار ۲۰۲۱ را نباید از دست داد، در ساعت ۰۱:۱۵ بامداد روز جمعه، ۶ فروردین به کانال یوتیوب رسانه GamesRadar می توانید مراجعه کنید.

در این برنامه قرار است ۱۵ دقیقه زمان در اختیار شرکت Daedalic Entertainment قرار بگیرد که تاکید شده در بخشی از این پانزده دقیقه به پخش اولین ویدیو از بازی The Lord of the Rings: Gollum می‌پردازد؛ اثری داخل جهان ارباب حلقه ها که در آن وظیفه‌ی کنترل گالوم/اسمیگل به گیمر سپرده می‌شود. سازندگان این بازی گفته اند که این بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی عرضه خواهد شد و یک اکشن-ادونچر تک‌نفره و متمرکز روی مخفی‌کاری خواهد بود.

سازندگان این بازی باور دارند که اثر مورد بحث فراتر از انتظارات بسیاری از گیمرها موفق به جلب توجه آن‌ها می‌شود و اثر مثبتی در بازی خواهد داشت. قطعا پخش اولین ویدیو تبلیغاتی رسمی ارباب حلقه ها: گالوم بهتر از قبل باعث می‌شود که بفهمید آیا تمایلی به خرید اثر مورد بحث دارید یا خیر و این امر یاعث می شود به سراغ آن نروید. خوش‌بختانه با خواندن مصاحبه‌های رسمی به نظر می‌رسد که اعضای اصلی تیم ساخت و تولید اثر مورد بحث واقعا با علاقه و هدف به سمت ساخت بازی The Lord of the Rings: Gollum رفته‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *