تریلر بازی Returnal؛ مرگ، زندگی و خانه ترسناک

تریلر بازی Returnal؛ مرگ، زندگی و خانه ترسناک

تریلر دو دقیقه ای از بازی Returnal پخش شد تا گیمرها بتوانند با سلین، شخصیت اصلی و مرموز بازی Returnal آشنا گردند. داستان بازی انحصاری Returnal پلی استیشن ۵ سونی به این شکل است که در آن سلین (Selene) قصد دارد گذشته را به یاد آورد؛ تاد بفهمد که چه بلاهایی بر سر وی آمده است. زیرا او در جهانی عجیب گرفتار شده ، چند بار میمیرد و زنده می‌شود. همچنین هراز گاهی، او از زیست‌بوم‌های عجیب و متغیر بازی Returnal فاصله می‌گیرد؛ تا بازیکن در قالب مراحل دارای زاویه‌ دید اول‌ شخص، قدم به یک خانه‌  عجیب و مرموز بگذارد. سیاره‌ Atropos مکانی ترسناک و دیوانه‌وار دانست در حدی که سلین به این باور رسیده کاش هرگز به دلیل عدم رعایت قوانین، قدم روی خاک آن نمی‌ گذاشت.

تریلر بازی Returnal؛ مرگ، زندگی و خانه ترسناک

جستجوی سلین دراین سیاره باعث می‌شود که سلین بفهمد تمدنی غریبه در این مکان زندگی می کرده است. تکنولوژی‌های عجیب دور از تصور ذهن، جنازه‌ها و اجسام ساخته‌ شده نشان می‌دهند که امکان ندارد این جنگل خالی از سکنه بوده باشد. بازیکن سلین با تهدیدهای حاضر در بازی Returnal مواجه می‌شود تا مرگ‌های متعدد را تجربه کند. اما مرگ در بازی Returnal ضروری است؛ چندین باز شما را به درک پاسخ پرسش‌ها نزدیک می‌کند.

هدف سلین در هر دور زنده شدن واضح است؛ پشت سر گذاشتن همه چالش‌های جدید و قدیمی حاضر در محیط برای رسیدن به محل ارسال سیگنال. شاید آن‌جا بتوان راه حلی برای نجات به دست آورد. این وسط داستان‌گویی بازی هم به‌گفته‌ سازندگان فقط به کمک لحظات فوکوس شده روی داستان پیش نمی‌رود. بلکه تک‌تک جزئیات همچون موارد قرارگرفته در محیط، صداگذاری‌ها و ظاهر هیولاها می‌توانند جهان بازی Returnal را بهتر از قبل به بازیکنتن بشناسانند. به بیان دیگر داستان‌گویی محیطی نقش قابل توجهی بر روی تجربه‌ کلی گیمر بازی انحصاری Returnal دارد.

پیشرفت‌ سلین به او کمک مب کند تا بتواند مسیرهای کوتاه‌تر را بیابد تا هر بار که به زندگی بازگشت، مجبور به طی کردن فاصله‌ی طولانی محل سقوط تا نقطه‌ ارسال سیگنال نباشد. او با به‌دست آوردن توانایی‌های مختلف جلو مب رود و پیشرفت می‌کند. ولی در بازی Returnal همه‌چیز هم گره‌خوره به طی کردن مسیر اصلی نیست. بلکه گاهی می‌توانید با ماجراهای پیش‌آمده برای برخی افراد دیگر در قالب مراحل فرعی که بی اختیار در بازی به وجود می آید، را هم زندگی کنید.

استودیو Housemarque بازی Returnal را به‌صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ سونی تولید کرده است. مرکز سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) این بازی ترسناک روان‌شناختی را در تاریخ ۳۰ آوریل (۱۰ اردیبهشت) در اختیار بازی کنندگان قرار می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *