۱۰۰ بازی مستقل در ایکس باکس

در رویداد جدید ایکس باکس۱۰۰ بازی مستقل نمایش داده میشود

بر اساس اعلام کمپانی مایکروسافت، قرار است رویداد جدید ایکس باکس برگزار شود که در آن می توانیم نمایش بازی‌ های مستقل فراوانی را ببینیم.در واقع طرفداران بازی‌های مستقل، تا چند روز آینده شاهد رویدادی با محوریت این آثار خواهند بود که با همکاری  ID@Xbox، بخش مربوط به بازی‌های مستقل ایکس باکس، و توییچ برگزار می گردد.

۱۰۰ بازی مستقل در ایکس باکس

بر آن شده که ای ن رویداد در تاریخ ۶ فروردین برگزار شوذ و در آن، به معرفی بازی‌های مستقل جدید و همینطور نمایش گیم پلی بازی‌های دیگر پرداخته می شود.

به بیان ساده تر، رویداد ID@Xbox Indie Showcase در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه ۶ فروردین به وقت ایران آغاز می شود و تنها از طریق توییچ می توان آن را تماشا کرد. در این رویداد بیشتر از ۱۰۰ بازی نمایش حضور دارند و از آثاری چون Stalker 2 و Second Extinction گرفته تا آثاری از کمپانی های به نامی مانند دیوالور دیجیتال به چشم میخورد.

توجه داشته باشید که تمرکز رویداد معرفی‌شده، بر روی بازی‌های مستقل است و هرچند آثار مشهوری مثل Stalker 2 در آن نمایشی خواهند داشت و شاید سورپرایز‌های جالبی هم در آن به وقوع بپیوندد، اما نباید به عنوان مثال انتظار بازی‌های خاص استودیو‌های ایکس باکس را داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *