The Sandman تولید خواهد شد تا از نت فلیکس پخش شود!

Sandman یا مرد شنی از سری کمیک‌هایی است که برای اولین بار در سال ۱۹۸۹ توسط نیل گیمن در دی سی کمیک خلق شد و تا ۷۵ شماره هم چاپ شد. ولی با وجود استقبال مخاطبانش، استقبالی که به مراتب بیشتر از استقبال از بت‌ من و سوپرمن بود، هرگز به روی پرده‌های سینما نرفت. البته تلاش‌های بسیاری صورت گرفت و حتی در آخرین تلاش هم قرار بر این شد که نیل گیمن و دیوید گویر تهیه‌کننده اجرایی و اریک هیسرر فیلم‌نامه‌نویس این مجموعه باشد. اما با جدا شدن جوزف گوردون لویت در سال ۲۰۱۶ همه چیز به فراموشی سپرده شد.

The Sandman

قطع همکاری نت فلیکس با مارول

این بار ولی اوضاع فرق می‌کند. چون نت‌ فلیکس همکاری خود را با مارول قطع کرده و از تعداد مخاطبانش کم شده است. بنابراین نیاز به یک ماجراجویی جدید دارد. این ماجراجویی جدید قرار است با نیل گیمن، دیوید گویر و آلن هاینبرگ (نویسنده فیلم‌ موفق Wonder woman) اتفاق بیفتد وThe Sandman طی قراردادی که نت فلیکس با کمپانی بردران وارنر برای تولیدش امضا کرده است تولید شود. قراردادی که باعث شده این سریال تبدیل به پرهزینه‌ترین مجموعه تلویزیونی DC Comics شود. البته هنوز بازیگران این مجموعه مشخص نیستند، ولی انتظار می‌رود که از بازیگران معروف دنیای کمیک استفاده شود.

اینکه این پروژه با استقبال زیادی از جانب مخاطبان نت فلیکس روبرو شود احتمال زیادی دارد چون خود کاراکتر Sandman پتانسیل زیادی برای شهرت دارد. لازم است بدانید که این مرد شنی با آن مرد شنی Spiderman ارتباطی ندارد. یعنی در این سری اصلا کاری به کار مرد عنکبوتی نخواهیم داشت. راستش را بخواهید تا الان نشده که فیلم یا سریالی بر اساس کمیک Sandman ساخته شود. شاید بتوان گفت شخصیت لوسیفر در فیلم کنستانتین شباهت‌هایی با همین شخصیت در Sandman دارد. حالا باید ببینیم کمپانی برادران وارنر برای تولید چه اقداماتی انجام می‌دهند تا این قرارداد مالی سنگین به ثمر بنشیند!

منبع: www.gamespot.com

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *