اسکارلت جوهانسون با دیزنی برای فیلم Black Widow توافق کرد

اسکارلت جوهانسون با دیزنی برای فیلم Black Widow توافق کرد

حدود دو ماه پیش بود که اسکارلت جوهانسون، بازیگر نقش ناتاشا رومانوف از دیزنی برای نقض قراردادش برای اکران آنلاین فیلم Black Widow روی دیزنی پلاس به دادگاه شکایت کرد. طبق این شکایت، جوهانسون اعتقاد داشت که اکران همزمان فیلم بلک ویدو روی دیزنی پلاس باعث کاهش فروش فیلم و در نتیجه کاهش دستمزد او شده است. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، دیزنی و جوهانسون به توافق رسمی برای حل‌وفصل اختلافات میان خود دست پیدا کرده‌اند.

هالیوودریپورتر گزارش داد که اسکارلت جوهانسون و والت دیزنی پس از یک دوره مذاکره به توافقی برای حل اختلافات خود در مورد فیلم Black Widow دست پیدا کردند، اما جزئیاتی از این توافق منتشر نشده است. ددلاین هم گفت از منابع خود شنیده است که دیزنی قرار است بیش از ۴۰ میلیون دلار دیگر به اسکارلت جوهانسون پرداخت کند که البته این مبلغ قرار نیست یک‌جا پرداخت شود. جوهانسون در ماه ژوئیه در شکایت خود اعتقاد داشت که دیزنی فیلم Black Widow را قربانی کرده است تا تعداد کاربران دیزنی پلاس افزایش پیدا کند.

اسکارلت جوهانسون با دیزنی برای فیلم Black Widow توافق کرد

فیلم Black Widow تا به امروز بیش از ۳۷۸.۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است. همچنین فیلم بلک ویدو ازطریق برنامه Premier Access دیزنی پلاس نیز موفق شده ۱۲۵ میلیون دلار دیگر درآمد کسب کند. بودجه تولید این فیلم دنیای سینمایی مارول حدود ۲۰۰ میلیون دلار بوده است. در هر حال بسیاری اعتقاد دارند که اگر فیلم Black Widow همزمان با اکران روی دیزنی پلاس اکران نشده بود، احتمالا فروش بسیار بیشتری را در گیشه تجربه می‌کرد. در یک مقایسه فیلم سریع و خشن ۹ تا به امروز بیش از ۷۱۶.۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است.

البته فیلم بلک ویدو هنوز در کشور چین اکران نشده است. همچنین دیزنی و جوهانسون از ادامه همکاری با یکدیگر خبر دادند و دیزنی در بیانیه منتشر شده گفت که جوهانسون به‌عنوان تهیه‌کننده و بازیگر همچنان در فیلم Tower of Terror حضور دارد. جوهانسون در بیانیه منتشر شده گفت: «خوشحالم که اختلافاتمان را با دیزنی حل‌و‌فصل کردیم. به کارهایی که طی این سال‌ها با هم انجام دادیم بسیار افتخار می‌کنیم و از همکاری هنری خودم با تیم دیزنی بسیار لذت برده‌ام و همچنین منتظر ادامه همکاری با آن‌ها در سال‌های آینده هستم.»

آلن برگمن، رئیس هیئت مدیره دیزنی در ادامه اضافه کرد: «بسیار خوشحالم که توانستیم با اسکارلت جوهانسون در مورد اختلافی که برای فیلم Black Widow داشتیم، به توافق برسیم. ما از همکاری‌هایی که با او در دنیای سینمایی مارول داشتیم، قدردانی می‌کنیم و مشتاقانه منتظر ادامه همکاری مشترک با او در پروژه‌های آینده از جمله فیلم Tower of Terror هستیم.»

منبع: CBM

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *