اولین تصویر مجموعه Blade Runner Origins منشر شد

شنبه 3 آبان , 1399

شرکت تایتان کامیکس و Alcon media group اولین تصویر سری مجموعه Blade Runner Origins را منتشر کردند

مجموعه blade runner origins

دهه‌های پیش زمانی که داستان مجموعه Blade Runner برای اولین معرفی شد، همه به پتانسیل بالای آن امید داشتند و حال بعد از گذشت چندین دهه و با بزرگ‌تر شدن این مجموعه نشان داده است که قابلیت تبدیل به یک داستان علمی تخیلی جذاب را دارد.

علاوه بر فیلم‌های سینمایی و ساخت چند انیمه از blade runner، کتاب کمیک هم حول محور داستان این مجموعه منتشر شده است. حال به تازگی شرکت تایتان کامیکس و Alcon Media Group اولین تصاویر از کتاب کمیک Blade Runner را منتشر کردند.

مجموعه Blade Runner origins قرار است یک پیش درآمد کمیکی باشد که قرار است در ماه فوریه ۲۰۲۱ منتشر شود. داستان این مجموعه در سال ۲۰۰۹ جریان دارد، دقیقا ۱۰ سال قبل از داستانی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. این سری کتاب کمیک می‌خواهد یک بینش کلی در مورد بلد رانر در اختیار مخاطبان قرار دهد. در اوایل این کتاب شاهد این هستیم که یک مهندس زیستی ارشد از شرکت تایرل، در محل کار خود حلقه آویز شده است و ظاهرا درگیر یک خودکشی ساختگی شده است.

به همین ترتیب یک کاراگاه از اداره پلیس شهر لس آنجلس به نام کال مورو تصمیم می‌گیرد تا در مورد این پرونده بنویسد و بدون حاشیه و بدون کوچک‌ترین سر و صدا و هرج و مرجی این موضوع را دنبال کند. اما در اواسط پرونده به این نتیجه می‌رسد که یک چیزی در آن درست نیست و ماجرا پیچیده‌تر از این چیزی که هست به نظر می‌رسد. به همین ترتیب او به این نتیجه می‌رسد که که آنچه اتفاق افتاده است یک خودکشی عادی و ساده نیست.

داستان این سری کتاب کمیک قرار است توسط یکی از نویسنده‌های مجموعه Blade Runner 2019 یعنی مایک جانسون ، کی پرکینز و همچنین ملو براون نوشته شود. طراحی تصاویر این مجموعه نیز برعهده فرناندو داگنینو خواهد بود و جلد‌های آن را هم استنلی لاو و رابرت هک طراحی خواهند کرد.

قسمت اولیه سری کتاب کمیک Blade Runner Origins در تاریخ ۲۴ فوریه سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

منبع: comicbook

محصولات مرتبط

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *