Spider-Man: No Way Home قرار بود با شخصیت های قدیمی بیشتری همراه باشد

Spider-Man: No Way Home قرار بود با شخصیت های قدیمی بیشتری همراه باشد

این روزها تقریبا درباره فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) بیشتر از هر فیلم ابرقهرمانی دیگر صحبت می‌شود. هر روز اخبار جدیدی از رکوردشکنی‌ها و ایده‌های قبلی سازندگان درباره داستان و شخصیت‌ها منتشر می‌شود. نویسندگان این فیلم به تازگی اعلام کرده‌اند که برای بازگشت شخصیت‌های بیشتری برنامه‌ریزی کرده بودند.

نتیجه انتخاب بازیگران و گمانه‌زنی‌های فراوان در نهایت حضور دو بازیگر پیشین شخصیت مرد عنکبوتی یعنی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در کنار تام هالند و رویای بسیاری از طرفداران بود که سرانجام به حقیقت پیوست. شاید باورتان نشود، اما طبق تایید نویسندگان، شخصیت‌های بیشتری در پیش‌نویس‌های اولیه فیلم وجود داشتند. اریک سامرز و کریس مک‌کنا از نویسندگان فیلم Spider-Man: No Way Home به تازگی در صحبت‌هایشان با Variety فاش کردند که اولین پیش‌نویس فیلمنامه را با حضور بیشترین تعداد شخصیت‌های ممکن نوشته بودند.

 

Spider-Man: No Way Home قرار بود با شخصیت های قدیمی بیشتری همراه باشد

 

ظاهرا این شخصیت‌ها شامل مری جین واتسون (کریستین دانست)، گوئن استیسی (اما واتسون) و عمه می (سالی فیلد) می‌شده که هرگز برای این فیلم وار مذاکره نشدند و هیچ صحنه‌‌ای را هم بازی نکردند.  سامرز هم در ادامه بیان کرد که اولین پیش‌نویس فیلم، مطمئنا بیشتر از نیاز استودیو و گنجایش داستان بوده است. پیش از این هم در اخبار خواندیم که فروش این فیلم از یک میلیارد دلار عبور کرد. فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست صحنه‌های حذف‌شده بسیاری داشته است و فیلمنامه آن هنگام فیلمبرداری بازنویسی شده است.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *