فروش فوق العاده فیلم Spider Man: No Way Home در هفته اول اکران

فروش فوق العاده فیلم Spider Man: No Way Home در هفته اول اکران

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider Man: No Way Home) همچنان به عملکرد خیره‌کننده خود ادامه می‌دهد و به فاصله چند روز پس از اکران آمار فوق‌العاده‌ای در گیشه به ثبت رسانده است. فیلم جدید اسپایدرمن در آخر هفته اکران خود در سراسر جهان ۵۸۷.۲ میلیون دلار و در گیشه داخلی ۲۵۳ میلیون دلار فروش داشته است. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم Spider Man: No Way Home با این آمار به عنوان سومین آخر هفته بزرگ تاریخ سینما در آمریکای شمالی (گیشه داخلی) رسیده است.

Avengers: Endgame با فروش ۳۵۷ میلیون دلاری رکورددار بیشترین درآمد داخلی تمام دوران است و پس از آن Avengers: Infinity War با فروش ۲۵۷.۶ میلیون دلار قرار دارد و در حال حاضر فیلم Spider-Man: No Way Home رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

No Way Home در بازارهای بین‌المللی ۳۳۴.۲ میلیون دلار درآمد داشته است. همچنین این اولین فیلم در دوران همه‌گیری محسوب می‌شود که بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در اولین آخر هفته اکران خود در ایالات متحده به دست آورده است.

 

فروش فوق العاده فیلم Spider Man: No Way Home در هفته اول اکران

 

طبق یک گزارش، سونی بیش از ۲۰۰ میلیون دلار برای بازاریابی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست هزینه می‌کند، بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که حضور فیلم در باکس آفیس همچنان با قدرت ادامه داشته باشد اما اعداد اولین آخر هفته اکران فیلم قابل پیش‌بینی نبوده است.

 ایمی پاسکال، تهیه‌کننده سونی اخیرا گفته بود که سه گانه جدید از فیلم‌های مرد عنکبوتی با بازی تام هالند در دست ساخت قرار دارد، اما مهم اینکه هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته است. هالند قصد دارد برای مدتی از بازیگری فاصله بگیرد و بیشتر وقت خود را روی خانواده و دیگر فعالیت‌ها تمرکز کند. کوین فایگی نیز در گزارش دیگری عنوان کرده بود که پروسه ساخت Spider-Man 4 آغاز شده است که با توجه به فروش این فیلم، علاقه استودیو مارول برای ساخت فیلم‌های جدید و درآمد منطقی به نظر می‌رسد.

البته او فیلم Uncharted را نیز در دست ساخت دارد که قرار است در تاریخ ۲۹ بهمن اکران شود.

منبع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *